Soul_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul_forum

The forum that frees your soul
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 The conection

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:42 am

- Какво?!- стресна се Джин и вдигна глава към нея:- Но ние бяхме в Москва?!
Очите на елфът се разшириха, нима неговата магия беше подействала, не можеше да го проумее:
- А... каква е била причината за тези черни ивици?- промълви тихо и примига няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:49 am

-Прекалено много искате да ви кажа.-изкриви тя недоволно уста.-Единствено мога да кажа,че са свързани със силите ми.
От ръцете и се плъзнаха черни ивици като тези на ръката и и те паднаха на снега.Започнаха да кръжат около тях,докато не се вдигнаха във въздуха и не се събраха обратно във вдигнатата и ръка.
-Така,явно всички имаме доста неща за разасняване,защо не го направим над една чаша кафе или чай?-попита тя усмихнато,докато се изправяше.
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:52 am

- Чай!- възкликна Джин и погледна елфът самодоволно. Нава поклати глава и се усмихна, момчето можеше да се успокоява лесно, особено когато около него се говореше на спокоен тон.
- Е, добре... Но аз мисля да си взема кафе.
- Ти виното не го изпи?
- Да не говорим сега за това!
Джин се усмихна и се дръпна от ръката му, погледна Джесика и се усмихна:
- Аз съм Джин Дракинзи, приятно ми е госпожице!
- А аз съм Нава Уайдет, както вече разбрахте съм свещеник...
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:55 am

-Джесика Дънканс...-кимна тя и се опита да направи някакъв реверанс,който излезе отвратително недодялан...-Нека подчертая,не съм дебютантка,не съм грациозна,не се стряскайте...Хайде,и сладкиш ще те черпя,мъник!
Усмихна се на Джин и със свободната си ръка хвана неговата,а с другата стисна още повече торбата.
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:01 pm

Джин се засмя леко и тръгна с нея напред. Нава ги последва доволно, момчето се беше поуспокоило, макар и че преди няколко часа беше в странно настроение и не искаше да разговаря за каквото и да било, а след като му беше казал и какъв е се беше умълчал още повече:
- От тук ли сте, госпожице Дънканс?- попита след малко елфът.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:05 pm

-Мхм.-извърна глава малко към него.-Ненормална британка съм аз,без коментар...Вие сте свещеник,както разбрах и сте от...Москва?Меня зовут Джесика,а нет госпожица Дънканс.
Усмихна се самодоволно и върна главата си обратно към пътя.
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:10 pm

Белокосият се усмихна и кимна с глава:
- Пътуващ свещеник, макар и малко да пренебрегвам законите и правилата от няколко години. Всъщност от както съм с Джин и сестра му...
- Малко ли, не смятам че малко ги пренебрегваш?!- смръщи се момчето.
- Приемам, че си прав.- усмихна се бегло елфът и изгледа Джин с недоумение, как толкова бързо се оправи и си върна настроението, а преди часове беше готов да се отрече от понятието говор и добра дисциплина напълно.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:14 pm

-Ехехех,сега не започвайте пак.-усмихна се невинно елфката,когато стигнаха до входа на един огромен блок.
Входните порти към двора бяха големи и украсени с коледни лампички.Имаше малка площадка пред самата входна врата,която беше стъклена и украсена в различни светове.От площадката стърчеше голяма елфа,също украсена до горе,а на върха се намираше една красива звезда.
Елфката отвори портите и тръгна през снега напред,държейки ключовете между пръстите си.
Върнете се в началото Go down
Nimfadora
Admin
Nimfadora


Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:22 pm

Мелидия свали палтото с и иго наметна над момичето.Те бавно започнаха да вървят към къщата...
-Та на колко години си?
-Защо искаш да знаеш?
-Еми просто така...Ако искаш,аз ще ти кажа на колко години съм!Аз съм на 18!
-Аз съм на...Незная...
-Как така незнаеш?
-Ами просто незная!
-Е добре!ТИ как обичаш какаото си?
-Без захар.
-Добре!
Вече бяха стигнали къщата.Мелоди влезе в входа и отвори вратата.Тогава забеляза,че дрехите и бяха доста мръсни.
-Искаш ли да вземеш една вана?
-Смисъл?
-Да се изкъпеш!
-А добре...
Мелодия усети,че момичето не беше особено радостно,затова реши да се опита да я накара да се усмихне.Тази вана щеше да бъде най-хубавото и вана в живота.Пусна парното и направи пара,после напълни гореща вода и изсипа минерални соли.Сложи хавлии на вратата и покани момичето да влезе.Тя се съблече и влезе в ваната.
Топлата вода я гъделичкаше.Момичето пусна косата си и я разпери.Тя беше катранено черно и доста обемна.Мелодия реши да да се заеме с какаото.
Върнете се в началото Go down
https://soulforum.bulgarianforum.net
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:30 pm

- Ние редовно спорим така...- отвърна тихо Нава и се усмихна леко на Джин, който също му отвърна с усмивка, макар и често спорещи и каращи се връзката им беше силна и не можеха един без друг, от години бяха заедно и момчето дори не беше мислело какво ще е без елфът.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:33 pm

"Чакай малко..."-изведнъж затаи дъх Джесика.
Усети нещо,нещо много лошо.Извърна леко поглед към улицата,усещаше някой,който явно беше решил да се крие в сенките.
"Мен или тях търсите..."-помисли си смръщено.
-Хайде,по-бързо.-каза тя със спокойно изражение и им отвори вратата.
Върнете се в началото Go down
Murtagh_Girl

Murtagh_Girl


Брой мнения : 17
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:34 pm

- Джак пот! - но този път по-разтревожено. Вампирът се нахвърли върху плячката и Муртаг се обърна с гръб към него..И той беше бил такова чудовище преди..Вампир..Но вампирското беше подтиснато от магията в него..Това беше накарало семейството му да се държи малко сурово с него..Но пълнолуние..И Муртаг се нуждаеше от кръв. И по Коледа също..Затова мразеше празниците..
- Приближаваше, усещаш ли го?Онова огледало..Показа стая с бели стени и голямо легло..Усетих нещо по-силно..Дори аз го усетих...
- И това ме тревожи..Не искам повече да мърдал от Румъния..Това е нашата родина...Но това..Може би ако намеря начин да отида в онази стая..
- Луд ли си?Опасно е..
- Но ако не аз, то някой друг може да проникне в къщата ми..И ако не е с добри намерения скоро доволно можеш да се нахраниш с мен..
- С теб..Никога..Колкото и гаден да ти изглеждам..Опитай..Но аз ще наблюдавам

- Но той защо го прави?Не разбра ли, че не мога да му простя.
- Можете..Сигурна съм в това.
Разговорът беше дълъг и мъчителен. Дълбоко в сърцето си, Мерик искаше да отиде там, при онзи, който го беше отгледал. Намръщения се изправи и изгледа строго момчето.
- Аз съм градинар, стар градинар..Аз живях с одини там..Аз бях онзи, който гледаше как младия господар расте и се развива..Той не би извършил зло, Мерик..Той го е направил, защото не е разбирал какво е..Той го е направил..Защото нещо друго му е повлияло.
- Но ги е убил!
- Вярвам, че можеш да му простиш..Убил ги е..Но е защитил теб..Опитал се е да им помогне, вярвам в това..
Настана тишина..Само навън хората се чуваха..Тишина..Мерик мислеше..Дали можеше да отиде при..Муртаг?Дори не можеше да свикне с името
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:41 pm

- Какво има, някакъв проблем ли?- стресна се Нава и погледна Джин притеснено, момчето сякаш беше усетило чуждото присъствие и сега гледаше несигурно назад през рамо, очите му отново просветнаха в червено и когато погледна елфът, той забеляза кучешките зъби, вампирското в него се проявяваше непредвидимо, сякаш подтикнато от нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 12:44 pm

-Просто влезте,горе ще сте в безопастност...-каза тя тихо.
Присъстивето се изпари толкова внезапно,колкото и се появи.Наблюдаваха ги,нея още от няколко дни...
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 1:20 pm

Нава кимна леко с глава и се смръщи на Джин, момчето усети изменението и веднага пое контрола си, като прикри зъбите мигновено, нещо го тревожеше още от Москва, не очакваше това притеснение да се пренесе и тук.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 6:34 am

-Така,заповядайте!-усмихнато каза Джесика,докато отваряше вратата на аоартамента.-Гостната-третата врата от дясно,аз отивам да оставя тези.
Повдигна леко ръката,с която държеше торбата и влезе вътре.Свали ботушите и след малко вече вървеше по чорапи по коридора към една от вратите,явно към кухнята.
Стените бяха боядисани в лилаво,светло или тъмно синьо.В гостната едната стена не беше стана,а стъкло...Джесика обичаше да гледа през него навън,а когато не го правеше,беше закрито с голяма червена завеса.
Върнете се в началото Go down
Murtagh_Girl

Murtagh_Girl


Брой мнения : 17
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 9:59 am

- Грешка!Това все повече ме притеснява..
Празникът май нямаше да е много приятен..Както беше междупрочем всяка година..Първо трябваше да премине през вампирското, после пък тази организация върколаци..Изнервяше се вече. Сега с Кевин тършуваха из стария склад..Но мислите на Муртаг бяха в съвсем друга насока..Искаше отново да застане там, пред огледалото..А и нещо друго го мъчеше.
- И тук не е! - заяви вампира като затръшна още една врата - Виж какво..ти върви, аз ще се справя..
- И кога ще изплатя дълга си?
- Виждам, че сега не ти е до това..Скоро ще трябва да преминеш през първа фаза, знаеш го..Хайде, ходи и помоли да ти направят един чай..
Муртаг кимна. Не се съобразяваше много с вампира, но понякога решенията на последния бяха добри.

- Аз..Ще отида..Но не знам как ще мога да го погледна в очите..
- Недей да се притесняваш за това..Той ще те разбере.
Момчето кимна..Трудно и объркано беше всичко, което се случваше..Пръво Муртаг като убиец, после изпращаше хора при Мерик и го канеше в Румъния..На Мерик му трябваше време..

Огледалото промени образа си и магьосника остави чая..Така ли му се струваше или откакто отново се беше върнал към вида си всичко беше тръгнало по необясним за него начин. Той протегна ръка и докосна повърхността на огледалото..Но не повърхността му, а нещо друго..Ръката му премина през него. Това го уплаши и той се дръпна..Но не се случи нищо и той отново опита..Този път стисна нещо..Гребен беше..Това огледало започваше да го плаши..И в същото време беше любопитен..Но то беше прокълнато..Много бяха изчезвали в него
Върнете се в началото Go down
Nimfadora
Admin
Nimfadora


Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 10:25 am

Мелодия тръгна към кухнята.Дано да имаше още какао!С радост момичето останови,че какао има.Роуан и се струваше малко странна и доста...потаинствена.Дано момичето да останеше по-дълго!Наистина имаше нужда от малко компания...

***

-Ела Джоузефина,в моята летяща машина...
Роуан си пееше!Твя наисина имаше прекрасен глас,жалко,че рядко говореше!А за пеенето да не говорим!Изведнъж болка я преряза,водата почна бавно да се оцветява в червено.
Мелодия почука и открехна вратата,очите и се напълниха с ужас когато видя,вече наситено-червената вода.
-Роуан добре ли си?
Върнете се в началото Go down
https://soulforum.bulgarianforum.net
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:50 pm

- Благодаря!- усмихна се Нава и седна на дивана спокойно, оставяйки двете чанти отстрани. Джин се приближи до стъклото и очите му се разшириха, гледката беше великолепна, толкова много светлини и Коледна украса, в онова кварталче в Москва изобщо не беше така:
- Това е... удивително...- едва произнесе и се вцепени, широка усмивка се изписа по лицето му и за миг забрави за всичките си проблеми.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:55 pm

-Нали?-чу се гласа и от кухнята.-Понякога съм била като в транс,докато съм гледала така навън.И Биг Бен се вижда,и Окото.(Така ли се казваше голямото Виенско колело,не мога да се сетя scratch)Както и замакът на кралицата,Лондон наистина е много красив!
Последните думи се чуха по-силно,защото тя влезе в стаята с една малка табла в ръце.На нея се виждаха три порцеланови чашки,няколко лъжици и една захарница.Остави ги внимателно на масата пред дивана:
-Така,чай-и посочи една от чашките.-Кафе и мляко с какао.Да,не съм объркала нищо!
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 1:09 am

Момчето се обърна назад и се отдалечи от прозореца като седна до Нава и взе чашата с чая:
- Много благодаря!- кимна леко с глава, елфът го гледаше неразбиращо, държеше се странно и много добре, беше малко нетипично за Джин и особено с непознати, въздъхна и взе една от чашите с кафе:
- Благодаря!- усмихна се и огледа помещението:- Сама ли живеете, апартаментът ми се струва голям?
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 6:27 am

-Не,живея заедно с брат си.-поклати тя глава,сядайки на една табуретка пред масата и вземайки останалата порцеланова чаша.-Сега е на някаква бизнес среща и ми се налага да прекарам няколко дни тук сама,надявам се,че ще се върне преди Коледа.Инъче аз уча в Оксфорд с литература...
Пое няколко глътки и остави чашата на масата.
-Така,по същество.-прие сериозен вид и скръсти ръце.-Първо,защо мафиоти ще преследват един свещеник и малко момченце?Второ,защо ви издирват навсякъде?И трето...
Рязко постави ръце на масата и се наклони напред.
-Защо за бога чак сега идвате в Лондон,не си ли чел Черно-Бялата легенда?!
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 11:28 am

Джин трепна и приведе някак виновно глава като се загледа в чая, предишния му мълчалив и тъжен вид се върна, елфът се замисли, но заговори спокойно:
- По същество, мафиоти преследват Джули, сестрата на Джин заради откраднати... хм, няколко милиона в евро и долара, тъй като останахме неприкрити, а тя се измъкна явно са решили да достигнат до нея чрез брат й и мен, издирват ни на всякъде и не само заради това, но и заради... как да го кажа, няколко лоши постъпки от преди време и от моя страна и от страна на Джин, като свещеник ми беше забранено да използвам магии, но за защита на момчето бях принуден, а и той самият...- погледна Джин и въздъхна:- И той не е останал напълно невинен относно магии и кражби, а Джули... ами тя е известна като вещица...- усмихна се леко бегло за да не звучат думите му толкова сериозни, но пак прие сериозен и спокоен вид:- А за тази легенда, съжалявам но наистина не съм я чувал, за какво става дума?
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 11:39 am

-Хмммм,в доста лоша ситуация сте...-захапа нокътя си Джесика замислено.-Може да ви се наложи да не напускате апартамента в скоро време.А относно легендата,не се изненадвам,книгата има само едно копие и очаквах да е в теб.
Вдигна ръка към малката библиотечка до стената и една книга се отдели останалите и литна във въздуха към нея.Попадна в ръцете и тя я разтвори внимателно.На кориците се виждаха две очи-едното беше черно,другото бяло.Около различните очи имаше бели и черни ивички,финни и тънки.
-"Бяло-черно,ден-нощ,луна-слънце...балансът,около който се върти светът.Двама човека на тази земя носят бремето на този баланс на плещите си и няма начин да се измъкнат от него,тъй като са родени с него и ще умрат в неговата компания...Невероятно голяма случайност е двамата да се срещнат,но щом това стане,поделят тежестта си и я носят заедно.Единият има контрол над страховете на другия,единият е зависим от другия..."
Остави книгата на масата,за да могат да я допрочетат те и тръгна към стъклената стена.
-Приятно ми е да се срещнем...партньоре!-усмихнато се обърня за миг към него,но после отново погледна към гледката навън.
Върнете се в началото Go down
katri_mei

katri_mei


Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 11:44 am

- Това вече е...- промълви тихо момчето, но бързо надигна чашата и отпи от чая. Нава взе книгата и се зачете, прочете текста няколко пъти и свали очилата си:
- Не знам какво да кажа наистина, никога не съм предполагал че контрола ми над светлината наистина е от толкова голямо значение.- замълча и за пореден път прочете текста:- Партньори, значи?- усмихна се леко и затвори книгата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The conection - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The conection   The conection - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The conection
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Soul_forum :: Нормални РП но с магия :: РП в сегашно време-
Идете на: