Soul_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul_forum

The forum that frees your soul
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първата история

Go down 
АвторСъобщение
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

Първата история Empty
ПисанеЗаглавие: Първата история   Първата история Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 7:29 am

-ЕЛА МИ САМО,САМОХВАЛКО ТАКЪВ!-крещеше Джесика,бягайки след Стивън.-ЕЛА МИ САМО!
Елфът се смееше,защото беше много по-бърз от нея.Нямаше да го стигне по никакъв начин,ама никакъв...
-ААААА,ТЪПАНАР!
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

Първата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата история   Първата история Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 7:50 am

Двамата се претърколиха по стълбите надолу и се тряснаха в стената...Звездички им се въртяха около главите,очите им скачаха нагоре надолу.
-Един съвет...-повдигна Джесика ръка,гласът и беше като на пияница.-Никога да не се гоним по стълбите.
-Съгласен...
И БАМ!Двамата паднаха на земята.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

Първата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата история   Първата история Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 11:03 am

-Аз отивам да си оправя главата...-въздъхна Стивън и тръгна нататък по коридора.
"Аз пък отивам на земята,Даниел никога не ме пуска,но този път няма да стане!"-усмихна се лукаво и започна да се изкатерва нагоре по стълбите към Забранения портал...
В ръката и се появи кърпа,която прибра в джоба си,щеше да и трябва.Няколко стражи лежаха до вратата на стаята и силно хъркаха.
-Заспали...-поклати глава Джесика и отвори вратата.
Вътре в стаята се виждаше голям портал,виждаше се нощното небе на земята...Беше красиво...Една крачка и щеше да бъде там...Протегна ръка,малко се плашеше,но преди да успее да направи нещо,портала я засмука и след миг я нямаше.
Върнете се в началото Go down
Night elf

Night elf


Брой мнения : 85
Age : 29
Registration date : 04.11.2007

Първата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата история   Първата история Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 2:47 pm

-М,Нимфа..какво ста...-попита Джесика учудено.-Ясно.
Онези двама сънливковци се събудиха и се изправиха на крака,само да коленичат отново.
-Ела да го оправим това гадно чувство в корема,познато ми е...-каза елфката,махайки ядосано с ръка към стражите,за да престанат най-сетне да и се кланят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата история   Първата история Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата история
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Soul_forum :: Четирите свята :: Подземията-
Идете на: